You dont have javascript enabled! Please enable it!

ATA REDÜKTÖR MOTOR

Güç Kontrolünde Doğru Çözümler.

We are creating a strong and professional sales network of leading brands in Turkey and the Global Market in powertrains.

PGR Drive Technologies PA PF series 1elektrikmotoru gamakkem p endustriyel vibrasyon motorlari kvm p turkeyrulman ataredüktör
Discover Products
Ata Redüktör Motor

İşini severek yapan ve sektörün sevilen yüzü ATA REDÜKTÖR MOTOR

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzmirde hayata başlamış ve günümüzde İzmir Torbalı’da ve Ankara İvedik OSB Sitesi’nde ve İstanbul Topkapı şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör ve elektrik motorlarının satış ve servisini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Firmamız, redüktör sektöründe her geçen gün büyümekte olup gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

About Us

ATA REDÜKTÖR VİDEO

Ata Redüktör Motor9
acda4723 c0fc 4894 bd02 3b49b82f18b0
Ata Redüktör Motor7

Ata Redüktör Motor

Enerjimizi Harekete Dönüştürüyoruz

As Ata Redüktör Motor, it continues its work using simultaneous engineering methods to meet customer needs at the highest level with its many different product lines. Design activities, product development programs and computer-aided studies paint a constantly evolving picture. Our competitive and strong quality policy expands our customer base.

reduktor pgr 1
motor gamak 1
Ata Redüktör Motor

Başarımız Bakış Açımızda Saklı

We have extended the goal of "quality production", which is one of our founding goals, to all areas. Quality products, quality communication and quality humanity are the foundation of our company in all the processes we have built from the past to the present. We are aware of the responsibility of an established brand and are constantly evolving, focusing on R&D studies to give direction to our sector and create new perspectives for our business.

0+

Happy Customer

0+

Years of Experience

0+

Product Type

0m2

Product Stock Area
error: Uyarı: İçerik Kopyalamak Yasaktır!!