You dont have javascript enabled! Please enable it!
Ata Redüktör Motor

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzmirde hayata başlayan firmamız günümüzde İzmir Torbalı'da ve Ankara İvedik OSB Sitesi’nde ve İstanbul Topkapı şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör ve elektrik motorlarının satış ve servisini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Our company is growing day by day in the field of reducing agents and has adopted the principle of following the developing technology and quality of services and customer satisfaction. It provides services according to internationally recognized standards and has adopted a customer-oriented approach that emphasizes honesty and trust.

Firmamız yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok projede yer almıştır. Daha iyiye ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı ,kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bilmekteyiz. Deneyimli ve ilgili personelimiz bir bütün olarak sadece sorunları çözerek yükselebileceğimizin bilincindedir.

gamak logo
PGR logo
logomini
kem p logo 1
watlogo
emtas logo mini
Ata Redüktör Motor1
Ata Redüktör Motor6
Ata Redüktör Motor5

Leading Brands Sales Point

We bring together the best quality brands in Turkey and the world with the best quality service. Our goal is to be the solution partner of our valued customers at the same time.

0+

Product Type

0m2

Product Stock Area

Izmir and Ankara Service Points

We maintain our strength in logistics and supply. We set up distribution centers at critical points to quickly supply our customers with the basic elements of powertrains to find the right solutions.

Ata Redüktör Motor9
Ata Redüktör Motor8
error: Uyarı: İçerik Kopyalamak Yasaktır!!