You dont have javascript enabled! Please enable it!
Ata Redüktör Motor

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzmirde hayata başlayan firmamız günümüzde İzmir Torbalı'da ve Ankara İvedik OSB Sitesi’nde ve İstanbul Topkapı şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör ve elektrik motorlarının satış ve servisini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Наша компания растет день ото дня в области восстановителей и приняла принцип следования развивающимся технологиям и качеству услуг и удовлетворенности клиентов. Он предоставляет услуги в соответствии с международно признанными стандартами и использует подход, ориентированный на клиента, который подчеркивает честность и доверие.

Firmamız yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok projede yer almıştır. Daha iyiye ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı ,kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bilmekteyiz. Deneyimli ve ilgili personelimiz bir bütün olarak sadece sorunları çözerek yükselebileceğimizin bilincindedir.

gamak logo
PGR logo
logomini
kem p logo 1
watlogo
emtas logo mini
Ata Redüktör Motor1
Ata Redüktör Motor6
Ata Redüktör Motor5

Точка продаж ведущих брендов

Мы объединяем лучшие бренды Турции и мира с лучшим сервисом. Наша цель – одновременно быть партнером по решениям для наших уважаемых клиентов.

0+

Тип продукта

0m2

Площадь склада продукции

Измир ве Анкара Хизмет Нокталары

Мы сохраняем наши силы в области логистики и снабжения. Мы создаем распределительные центры в критических точках, чтобы быстро снабжать наших клиентов основными элементами силовых агрегатов для поиска правильных решений.

Ata Redüktör Motor9
Ata Redüktör Motor8
error: Uyarı: İçerik Kopyalamak Yasaktır!!