You dont have javascript enabled! Please enable it!
Ata Redüktör Motor

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzmirde hayata başlayan firmamız günümüzde İzmir Torbalı'da ve Ankara İvedik OSB Sitesi’nde ve İstanbul Topkapı şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör ve elektrik motorlarının satış ve servisini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Firmamız, redüktör sektöründe her geçen gün büyümekte olup gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Firmamız yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok projede yer almıştır. Daha iyiye ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı ,kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bilmekteyiz. Deneyimli ve ilgili personelimiz bir bütün olarak sadece sorunları çözerek yükselebileceğimizin bilincindedir.

gamak logo
PGR logo
logomini
kem p logo 1
watlogo
emtas logo mini
Ata Redüktör Motor1
Ata Redüktör Motor6
Ata Redüktör Motor5

Lider Markaların Satış Noktası

Türkiye'nin ve dünyanın en kaliteli markalarını en kaliteli hizmet ile buluşturuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin aynı zamanda çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz

0+

Ürün Çeşidi

0m2

Stok Depolama Alanı

İzmir ve Ankara Hizmet Noktaları

Lojistik ve tedarik anlamında gücümüzü sürdürmeye devam ediyoruz. Güç aktarma organlarının temel elementlerini doğru çözümlere ulaşmak adına müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırmak için kritik noktalarda satış merkezleri oluşturuyoruz.

Ata Redüktör Motor9
Ata Redüktör Motor8
error: Uyarı: İçerik Kopyalamak Yasaktır!!