You dont have javascript enabled! Please enable it!
ATA REDÜKTÖR MOTOR

WAT Motor: Güvenilirlik ve Kaliteyle Endüstriyel Motorlar

WAT Motor, endüstriyel sektörde güvenilirlik, kalite ve yüksek performans sunan önde gelen bir motor şirketidir. Yılların deneyimiyle dayanıklı ve yüksek verimli ürünler üreten WAT Motor, sürekli olarak yenilikler getirerek ve ürün gamını genişleterek kalite hedeflerine ulaşmayı sürdürmektedir.

Köklü Bir Geçmiş: WAT Motor, 1965 yılında Koç Holding’in %37 hissesiyle Türk General Elektrik Endüstrial A.Ş. olarak kurulmuştur. Sonrasında Koç Holding, Türk General Elektrik Endüstrisi A.Ş.’nin %100 hisselerini satın alarak şirketin adını Türk Elektrik Endüstrisi olarak değiştirmiştir. Bu sayede WAT Motor, 50 yılı aşkın bir süredir sağlam ve güvenilir ürünlerle çeşitli pazarlara hizmet vermektedir.

Yenilikçi ve Verimli Ürünler: WAT Motor, Avrupa ve Afrika pazarlarında öncü konumda olan en güncel teknolojiye sahip enerji verimli ürünler üretmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajı sağlamak için endüstriye ve müşteriye özel çözümler sunmaktadır. WAT Motor, müşterilerine direkt olarak ve geniş bir bayi ağı aracılığıyla tam zamanında teslimat sağlamaktadır. Ayrıca, özel atanmış hesap yöneticileri hızlı yanıt ve müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Sürdürülebilir İş Performansı: WAT Motor, eşsiz kurum kültürü ve iş ahlakıyla sürdürülebilir iş performansını hedefler. Müşterilerine kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunmanın yanı sıra, iş süreçlerinde sürekli iyileştirmeler yaparak verimliliği arttırmayı amaçlar.

Sonuç olarak, WAT Motor, endüstriyel sektörde güvenilirlik, kalite ve yüksek performans arayan müşteriler için mükemmel bir tercihtir. Köklü geçmişi, yenilikçi ürünleri, müşteri odaklı hizmetleri ve sürdürülebilir iş performansıyla WAT Motor, müşterilerine güven veren bir iş ortağıdır.

watlogo
ÜÇ FAZLI ALUMİNYUM MOTORLAR
ÜÇ FAZLI ALUMİNYUM MOTORLAR

Yüksek enerji verimli, sessiz, dayanıklı ve uzun ömürlü alüminyum gövdeli üç fazlı motorlar.

watlogo
ÜÇ FAZLI PİK MOTORLAR
ÜÇ FAZLI PİK MOTORLAR

Zorlu koşullar için, çok yüksek dayanım ve koruma sınıflı pik gövdeli üç fazlı motorlar.

watlogo
TEK FAZLI MOTORLAR
TEK FAZLI MOTORLAR

Sessiz, dayanıklı, uzun ömürlü, daimi ve kalkış kapasitörlü, tek fazlı motorlar​

watlogo
DUMAN TAHLİYE MOTORLARI
DUMAN TAHLİYE MOTORLARI

Yüksek ısı dayanımlı, güvenilir, sertifikalı (2 saat 300°C) duman tahliye fan motorları.

watlogo
FRENLİ MOTORLAR
FRENLİ MOTORLAR

Güvenilir, dayanıklı, çeşitli fren seçenekli modüler üç fazlı motorlar

watlogo
MARİNE MOTORLAR
MARİNE MOTORLAR

Denizcilik sektörüne özel, yüksek korozyon korumalı aluminyum ve pik gövdeli motorlar.

error: Uyarı: İçerik Kopyalamak Yasaktır!!